ویزای ایران برای اتباع خارجی در فرودگاه

82 بازدید

ویزای فرودگاهی ایران برای اتباع خارجی مناسبتر است یا اخذ ویزای ایران در سفارت؟

این سوال بسیار پرسیده میشود که مسافر در کدام نوع از اخذ ویزای ایران راحتتر است، برخی از اتباع خارجی به صورت کلی امکان دریافت ویزای فرودگاهی را ندارند اما برای آن دسته از میهمانان که میتوانند ویزای فرودگاهی ایران را دریافت کنند ما این مطلب را آماده کرده ایم تا بتوانند تصمیم بهتری بگیرند.

قبل از اقدام به دریافت ویزا میهمان باید مشخص کند که محل دریافت ویزای ایران کجا باشد، در صورتی که سفارت یا کنسولگری ایران را انتخاب کند باید با همراه داشتن برگه کد تایید ویزای ایران به سفارت مشخص شده مراجعه کند، هزینه ویزا را بپردازد و ویزای خود را دریافت کند، برخی از میهمانان از سفارت یا کنسولگری ایران دور هستند و یا در شهر خود اصلا سفارت ایران ندارند، برای این میهمانان بهتر است از ویزای فرودگاهی استفاده شود و محل دریافت ویزا را فرودگاه های بین المللی ایران مشخص کنند. ممکن است میهمان فرصت کافی برای مراجعه به سفارت یا کنسولگری نداشته باشد و فورا بخواهد به ایران سفر کند، این دسته از اتباع هم میتوانند برای ویزای فرودگاهی اقدام کنند.

کدام فرودگاه های ایران بخش روادید دارند؟

فرودگاه بین المللی امام خمینی

فرودگاه بین المللی دستغیب شیراز

فرودگاه بین المللی هاشمی نژاد مشهد

فرودگاه بین المللی بندر عباس

فرودگاه بین المللی تبریز

فرودگاه بین المللی اصفهان

مطلب در حال تکمیل شدن است.

کدام اتباع خارجی امکان اخذ ویزای فرودگاهی ایران را ندارند؟

کشور های سومالی – کلمبیا – اردن – بنگلادش – افغانستان – پاکستان – عراق – انگلستان – کانادا و آمریکا امکان اخذ ویزا را در فرودگاه های ایران ندارند.

اما اگر اتباع کشور عراق تصمیم به سفر زیارتی به ایران را داشته باشند میتوانند در فرودگاه بین المللی مشهد ویزای ایران را دریافت کنند

دیدگاه ها

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین نوشته ها

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x