راهنمای اخذ ویزای ایران برای افراد ایرلندی

135 بازدید

ویزای ایران برای اتباع کشور ایرلند به دو دسته تقسیم میشود که کاملا از نظر شرایط و زمانبری متفاوت است.

قوانین اخذ ویزای ایران برای اتباع قسمت شمالی ایرلند همچون قوانین اعلام شده در مطلب ویزای ایران برای اتباع انگلیسی میباشد در صورت تمایل به اطلاعات بیشتر به صفحه اعلام شده مراجعه کنید، در این مطلب ما به بررسی شرایط و نکات اخذ ویزای ایران برای افراد ایرلندی خواهیم پرداخت.

بیشترین سوالاتی که در مورد اتباع کشور ایرلند از ما شده در مورد شرایط اخذ ویزای ایران برای اتباع ایرلندی، قیمت ویزای ایران برای افراد ایرلندی، هزینه پرداختی در کنسولگری توسط اتباع ایرلند، ویزای ایران برای پاسپورت ایرلند، زمانبری اخذ ویزای ایران برای افراد ایرلندی و تعداد زیادی سوال دیگر می باشد که به تفکیک به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

در صورتی که سوالاتی دارید و پاسخ آنها را در متن پیدا نکردید برای مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برای ارتقا سطح کیفی و اطلاعاتی مطلب نظرات و تجربیات خود را در مورد اخذ ویزای ایران برای افراد ایرلندی در قسمت کامنت وارد کنید.

در ابتدایی  قدم باید بدانید که امکان اخذ ویزای ایران برای اتباع کشور ایرلند توسط ما تا یک روز کاری نیز امکان پذیر است و حتی اگر یکروز قبل از سفر میهمان خود برای اخذ ویزای ایشان اقدام کنید امکان اخذ را خوایم داشت.

ویزای تجاری ایران برای افراد ایرلندی نیازمند داشتن دعوتنامه تجاری از شرکت، سازمان، دولت ایرانی میباشد که در این نامه علت دعوت از میهمان خارجی، مدت زمان اقامت میهمان در کشور ایران و شرایط کلی اعلام گردد، بدون این دعوتنامه گرفتن ویزای تجاری ایران برای اتباع ایرلند امکان پذیر نیست.

پس در ابتدا باید اسپانسری از ایران داشته باشید که شمارا طی دعوتنامه ای به ایران دعوت کند، البته برخی از شرکتها به تایید وزارت امور خارجه توانسته اند به صورت مستقیم به پنل درخواست ویزا دسترسی داشته باشند که مستقیما درخواست را ارسال میکنند و ویزا را برای شما آماده میکنند.

ممکن است شخص ایرلندی برای دیدن و گشت و گذار تمایل به ورود به کشور ایران را داشته باشد، در این حالت باید ویزای توریستی ایران برای تبعه ایرلندی تهیه شود که این کار توسط آژانسهای هواپیمایی صورت میگیرد و شما به عنوان میزبان میتوانید از طریق تماس یا مراجعه حضوری ویزای ایران را برای ایشان تهیه کنید.

اگر شخص ایرلندی از آشنایان شما است بهترین کار دعوت ایشان به عنوان اقوام خود می بشاد که کافیست با مراجعه به وزارت امور خارجه درخواست خود مبنی از دعوت ایشان را انجام دهید که در پایان به شما کدی جهت پیگیری پرونده ارائه خواهد شد.

توجه داشته باشید برای اخذ ویزای توریسی ایران امکان مراجعه شما به وزارت امور خارجه نیست و تنها از طریق آژانسهای هواپیمایی امکان اخذ این ویزا را خواهید داشت، و تمامی آژانسها نیز دارای دسترسی به این سیستم نیستند.

در رابطه با ویزای ایران که انواع بیشتری همچون ویزای ترانزیت ایران، ویزای تحصیلی ایران، ویزای کار ایران، ویزای سیاسی ایران، ویزای خبرنگاری ایران، ویزای درمانی ایران نیز شامل این انواع می باشد ولی چون سوالات کمتری در این زمینه است از پرداختن به آن در این مطلب خودداری میکنیم و اگر سوالی در این زمینه دارید کافیست با شماره ۰۲۱۲۲۲۵۱۶۱۱ تماس بگیرید تا مشاروران شما را راهنمایی کنند.

اتباع کشور ایرلند امکان دریافت لیبل ویزای ایران خود را در فرودگاه های بین المللی ایران دارند ولی به این معنی نیست که بدون هیچ هماهنگی قبلی به ایران پرواز کنند و در فرودگاه ویزا دریافت کنند، باید حتما قبل از حضور به فرودگاه فایل پی دی اف مربوط به درخواست ویزای خود را دریافت کرده باشند که به گیشه روادید نشان دهند.

ویزای ایران برای اتباع ایرلند در حالت عادی با اعتباره سه ماه و مدت اقامت یکماهه ارائه میشود که با توجه به نوع درخواست و مدت زمان اعلامی جهت اقامت در ایران میتواند زمان اعتبار و اقامت افزایش یا کاهش داشته باشد.

در همین رابطه قیمت ویزای ایران برای افراد ایرلندی نیز در این حالت با توجه به انواع اخذ و انواع مدت اقامت متفاوت بوده که میتوانید از طریق تماس با ما و بررسی شرایط میهمانتان قیمت دقیق را اعلام کنیم.

مدارک لازم برای ویزای ایران برای افراد ایرلندی:

–         اسکن صفحه اول گذرنامه میهمان

–         اسکن عکس پرسنلی میهمان

–         آدرس و شماره تماس میهمان

–         آدرس ایمیل میهمان

–         نام پدر و شغل میهمان

کنسولگری ایران در کشور ایرلند در شهر دوبلین قرار دارد که در حال حاضر فعال میباشد و میتوانید با مراجعه به بخش نمایندگی ها ایران اطلاعات تماس این کنسولگری را ببینید.

دیدگاه ها

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین نوشته ها

آخرین دیدگاه ها

آخرین دیدگاه‌ها
    0
    Would love your thoughts, please comment.x
    ()
    x