ویزای ایران برای افراد انگلیسی

34 بازدید

دریافت روادید ایران برای افرادی که پاسپورت انگلیسی دارند نسبت به دیگر تبعه دنیا پیچیدگی و زمانبری بیشتری دارد.

خیلی از عزیزانی که درخواست ویزای ایران در کشور انگلستان را دارندبرای اخذ ویزا با ما ارتباط برقرار میکنند تا در مورد شیوه اخذ ویزای ایران برای افراد انگلیسی بدانند و سوالهایی همچون قیمت ویزای ایران برای اتباع انگلستان، هزینه ویزای ایران برای انگلیسی ها در سفارت لندن، روش گرفتن ویزای ایران از انگلستان، مدارک لازم برای گرفتن ویزا ایران با پاسپورت انگلیسی، ثبت نام ویزای ایران در انگلستان، مدت زمان ویزای ایران برای افراد انگلستانی، مدت اقامت ویزای ایران برای افراد انگلیسی، فرم دعوتنامه ویزای ایران برای افراد انگلستانی، انواع ویزای ایران برای افراد انگلیسی سوالهایی میپرسند که ما در این مطلب پاسخ این سوالات را خواهیم داد.

در صورتی که سوالی دارید که در این مطلب به آن پاسخ داده نشده است لطفا از طریق تماس با مشاوران ما راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

با اعلام تجربیات خود در اخذ ویزای ایران برای افراد انگلیسی در قسمت کامنت به غنی شدن این مطلب کمک کنید.

در اولین قدم جهت اقدام برای ویزای ایران برای انگلیسی باید در نظر داشته باشید این روند بیش از ۱۵ روز کاری را در بر خواهد گرفت و لازم است برای اخذ ویزای ایران برای اتباع انگلیسی حداقل یکماه قبل از سفر اقدامات مربوط به ویزا را انجام دهید.

اخذ ویزای تجاری ایران برای افراد انگلیسی نیاز به دعوتنامه ای از اسپانسری ایرانی دارد که توانسته باشد مجوز های لازم را از وزارت امور خارجه جهت دعوت از میهمانان خارجی دریافت کرده باشد.

میهمانان انگلیسی از طریق دریافت ویزای توریستی نیز میتوانند به کشور ایران ورود کنند که برای درخواست باید به آژانس هواپیمایی که دسترسی لازم برای ارسال درخواست ویزا دریافت کرده است مراجعه کند و اطلاعات لازم را ارائه دهد، برای ویزای توریستی ایران برای افراد انگلیسی نیاز است تا برنامه سفر، شهرهای مورد بازدید، کارت راهنمای سفر جزو مدارک ارسال شود.

 در صورتی که شخص انگلستانی از اقوام شما میباشد میتوانید با مراجعه به وزارت امور خارجه دعوت از اقوام خود را انجام دهید و پس از دریافت کد رهگیری روند بررسی درخواست خود را پیگیری کنید.

ویزای ایران به شیوه ترانزیت، سیاسی، ورزشی، تحصیلی و …. برای افراد انگلیسی وجود دارد که به دلیل کمتر بودن درخواست در این زمینه ها از توضیحات این نوع از ویزاها خودداری میکنیم و شما میتوانید از طریق تماس با مشاوران ما از اطلاعات کامل در این زمینه برخوردار شوید.

از نظر مدت زمان اقامت ویزای ایران برای افراد انگلستانی این ویزا با اعتبار سه ماه و مدت اقامت یکماه صادر میشود که امکان تمدید را نیز دارد، ولی در صورتی که میهمان شما با پیکیج تور وارد ایران شود احتمال دارد مدت اقامت کمتر شده و برابر با زمان برنامه سفر ایشان مدت اقامت مجاز در ایران به ایشان دهند.

همچنین باید توجه داشته باشید که ویزای فرودگاهی ایران برای اتباع انگلستانی قابل ارائه نیست و باید انگلیسی ها قبل از ورود به کشور ایران ویزای خود را دریافت کرده باشند.

مدارک لازم برای اخذ ویزای توریسی ایران برای اتباع انگلستان:

–         اسکن پاسپورت میهمان

–         اسکن عکس پرسنلی میهمان

–         آدرس و شماره تماس محل کار و زندگی میهمان

–         آدرس ایمیل میهمان

–         نام پدر و شغل میهمان

در حال حاضر سفارت ایران در شهر لندن پایتخت کشور انگلستان در حال فعالیت می باشد و برای دریافت لیبل ویزای ایران میتوانید به این سفارت مراجعه کنید.

دیدگاه ها

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

آخرین نوشته ها

آخرین دیدگاه ها

آخرین دیدگاه‌ها
    0
    Would love your thoughts, please comment.x
    ()
    x